top of page
Top

BARTYN 58​™
nasz bestseller wśród okien zabytkowych


Serdecznie witamy w firmie BARTYN
manufakturze okien i drzwi drewnianych

64eb098b7769fd870e9d80c9_bartyn-hero-window-secondary-p-500_edited.png

Poczuć się w swoich własnych czterech ścianach jak w domu to poczuć się pewnie i bezpiecznie. Kluczowe znaczenie ma tutaj zachowanie harmonijnego stylu w urządzaniu wnętrz – w firmie BARTYN już od dawna doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Stosując staranne i zrównoważone metody produkcji tworzymy najwyższej jakości okna drewniane, skrojone na miarę indywidualnych potrzeb. Nasze okna idealnie dopasują się do każdego rodzaju budynku, podkreślając jego własny, oryginalny styl.

_DSC0031 3.jpg
300kd_72dpi_drewno_DSR0202_02 xp_edited_edited.jpg

Okna drewniane to symbol ekologicznych i naturalnych mieszkań. Zarówno w przypadku starego budownictwa, jak i nowoczesnych domów, okna drewniane to najlepszy wybór. Zapraszamy do zapoznania się z zaletami i rodzajami naszych okien z charakterem.

exterior_wood.jpg

Odkryj naszą różnorodną ofertę drzwi wejściowych: drewnianych, drewniano-aluminiowych i aluminiowych. Wybierz idealne drzwi dopasowane do swojego stylu i potrzeb, niezależnie czy mieszkasz w zabytkowej kamienicy czy nowoczesnym budynku.

300kb_72dpi_aluminium_drewno_DSR0167_02 xp_edited.jpg

Doskonale zgrane połączenie. Okna drewniano-aluminiowe stanowią optymalne połączenie materiałów: wytrzymałego aluminium oraz drewna. Dzięki temu zapewniają uczucie przytulności od wewnątrz i odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych od zewnątrz.

GettyImages-974202536_edited.jpg

Jeżeli zależy Ci na ochronie przed włamaniem, dźwiękoszczelności czy izolacji termicznej, oferujemy Ci wysokiej jakości rozwiązania, które uczynią Twoje mieszkanie bezpieczniejszym, zmniejszą niepożądany hałas i ochronią przed promieniowaniem słonecznym. Dowiedz się więcej i wybierz okna, które spełnią Twoje wymagania.

300kb_72dpi_aluminium_DSR0196_02 xp_edited_edited.jpg

Odkryj liczne zalety okien aluminiowych: nowoczesny design, trwałość, efektywność energetyczną, wysokie bezpieczeństwo oraz niskie koszty utrzymania. Zainwestuj w okna aluminiowe i odmień swój dom.

„Jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz okien firmy BARTYN“

Achim Koch
Newsletter
ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Dziękujemy!

bottom of page