top of page
Top
Nie przegap nowości i rabatów!

Okna drewniane
z charakterem

Serdecznie witamy w firmie Bartyn
- manufakturze okien drewnianych

Poczuć się w swoich własnych czterech ścianach jak w domu to poczuć się pewnie i bezpiecznie. Kluczowe znaczenie ma tutaj zachowanie harmonijnego stylu w urządzaniu wnętrz – w firmie Bartyn już od dawna doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Stosując staranne i zrównoważone metody produkcji tworzymy najwyższej jakości okna drewniane, skrojone na miarę indywidualnych potrzeb. Nasze okna idealnie dopasują się do każdego rodzaju budynku, podkreślając jego własny, oryginalny styl.

Musterfenster.png
Holzfenster

Okna drewniane to symbol ekologicznych i naturalnych mieszkań. Zarówno w przypadku starego budownictwa, jak i nowoczesnych domów, okna drewniane to najlepszy wybór. Zapraszamy do zapoznania się z zaletami i rodzajami naszych okien z charakterem.

Fensterschutz

Renowacja z dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz przestrzeganie wytycznych dotyczących ochrony zabytków to już u nas standard. Specjalizujemy się jednak również w zapewnianiu zabezpieczeń antywłamaniowych, izolacji akustycznej oraz termicznej. Chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji.

Alufenster

Doskonale zgrane połączenie. Okna drewniano-aluminiowe stanowią optymalne połączenie materiałów: wytrzymałego aluminium oraz drewna. Dzięki temu zapewniają uczucie przytulności od wewnątrz i odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych od zewnątrz.

Fensterpflege

Nasze okna drewniane są doskonale impregnowane i pokrywane powłoką wysokiej jakości, pomimo tego wymagają regularnej pielęgnacji. W naszej ofercie znajdą Państwo odpowiednie produkty do pielęgnacji okien. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi doradcami.

Schiebetuer

Poczucie prawdziwej wolności. Drzwi przesuwne wpuszczają do wnętrza dużo naturalnego światła i zapewniają uczucie przebywania na świeżym powietrzu. Chętnie służymy radą i pomocą przy wyborze odpowiedniego dla Państwa produktu.

„Okna drewniane firmy Bartyn zapewniają uczucie przytulności.”

Newsletter
ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Dziękujemy!

bottom of page